Chcete vědět více?

Při zhodnocování volných finančních prostředků firmy klademe především důraz na klientovy konkrétní požadavky na bezpečnost, očekávaný výnos, investiční horizont, potřebnou likviditu, investiční limity, nebo měnovou preferenci. Vždy nám jde především o návrh řešení, které bude maximálně vyhovovat přáním a potřebám Vaší firmy.

Hlavní benefity

  • Naše investiční řešení dlouhodobě překonávají výkonnost finančních trhů.
  • Získáte investiční řešení na míru Vašim potřebám.
  • Využijete naši pozici a zkušenosti jednoho z nejsilnějších hráčů na českém i evropském finančním trhu.
Chcete vědět více?

Vhodné produkty

  • Správa aktiv Zbavte se starostí s neustálým přemýšlením, jak optimálně zhodnotit volné zdroje Vaší společnosti. Přenechte tyto starosti těm nejpovolanějším. Pomůžeme Vám najít optimální řešení šité na míru Vašim potřebám a požadavkům. Vhodná investiční strategie, pravidelné a ucelené informace a rychlá dostupnost peněžních prostředků Vám umožní pružně reagovat na Vaši aktuální situaci. Vysoce individuální přístup a naprostá diskrétnost je samozřejmostí. Ušetříte starosti i čas, po který se můžete věnovat své práci, své rodině či sami sobě, zatímco o investice Vaší společnosti je postaráno. Jsme Vaším partnerem při zhodnocování finančních prostředků. Nenechávejte je jen zahálet na účtech a obraťte se na nás. Pomůžeme Vám najít cestu, jak s nimi efektivně hospodařit a dosáhnout optimálního výnosu.
  • Custody Hledáte bezpečnou a moderní úschovu Vašich investic do cenných papírů vydaných v tuzemsku či v zahraničí? Máme pro Vás komplexní řešení v podobě Custody služeb České spořitelny, zahrnující převody cenných papírů a jejich vedení na účtu, ale i takové služby jako je inkaso výnosů, zastupování na valné hromadě nebo vrácení sražené daně z dividend či kupónů dluhopisu. Vydala Vaše společnost akcie? Rádi Vám připravíme a popíšeme jednoduché řešení imobilizace akcií.
Proč právě Erste Corporate Banking?

Vždy nabízíme řešení, ne pouze produkt.

Chcete vědět více?