Chcete vědět více?

Chcete spolupracovat s největším poskytovatelem služeb v oblasti depozitáře? Hledáte profesionální custody s dlouholetou a nadnárodní zkušeností? Očekáváte podporu ve svém investičním rozhodování, nebo jste připraveni svěřit svoje prostředky největšímu správci aktiv v externích mandátech? Hledáte i další specializované služby?

Hlavní benefity

 • Individuální přístup k poskytovanému řešení.
 • Flexibilní součinnost pracovníka banky.
 • Servis jednoho z nejprofesionálnějších týmů v ČR.
 • Kompletní support spojený s pravidelným reportingem.
 • Účetní a právní pomoc.
Chcete vědět více?

Vhodné produkty

 • Výplaty hotovosti v pobočkách Potřebujete realizovat hotovostní výplaty svým klientům? Máme pro vás řešení! Oslovíme vámi definované příjemce peněz s údaji o výplatě a následně vyplatíme požadovanou částku fyzickým i právnickým osobám z České republiky i ze zahraničí v hotovosti na jakékoliv pobočce České spořitelny nebo bezhotovostně podle preference příjemce peněz.
 • Správa aktiv Zbavte se starostí s neustálým přemýšlením, jak optimálně zhodnotit volné zdroje Vaší společnosti. Přenechte tyto starosti těm nejpovolanějším. Pomůžeme Vám najít optimální řešení šité na míru Vašim potřebám a požadavkům. Vhodná investiční strategie, pravidelné a ucelené informace a rychlá dostupnost peněžních prostředků Vám umožní pružně reagovat na Vaši aktuální situaci. Vysoce individuální přístup a naprostá diskrétnost je samozřejmostí. Ušetříte starosti i čas, po který se můžete věnovat své práci, své rodině či sami sobě, zatímco o investice Vaší společnosti je postaráno. Jsme Vaším partnerem při zhodnocování finančních prostředků. Nenechávejte je jen zahálet na účtech a obraťte se na nás. Pomůžeme Vám najít cestu, jak s nimi efektivně hospodařit a dosáhnout optimálního výnosu.
 • Custody Hledáte bezpečnou a moderní úschovu Vašich investic do cenných papírů vydaných v tuzemsku či v zahraničí? Máme pro Vás komplexní řešení v podobě Custody služeb České spořitelny, zahrnující převody cenných papírů a jejich vedení na účtu, ale i takové služby jako je inkaso výnosů, zastupování na valné hromadě nebo vrácení sražené daně z dividend či kupónů dluhopisu. Vydala Vaše společnost akcie? Rádi Vám připravíme a popíšeme jednoduché řešení imobilizace akcií.
 • Depozitář penzijních a investičních fondů Jste správcem investičního fondu? Nabízíme komplexní depozitářské služby pro všechny typy fondů, které je možné zřídit a nabízet v ČR. Vždy nabízíme něco navíc, včetně možnosti využít naše kontakty na největší české investiční společnosti.
 • Výpočetní a výplatní agent pro cenné papíry Hledáte komplexní zabezpečení péče o emisi vašich dluhopisů během celé doby jejich platnosti až do jejich maturity? Nabízíme vám realizaci výplat investorům vašich dluhopisů, včetně daňového ošetření, zahrnujícího mj. srážku a odvod daně a výpočty kupónů pro pohyblivé i strukturované typy výnosů. Umíme rovněž realizovat jakoukoliv peněžní výplatu (squeeze out, dividendy, pojistné plnění, atd.), včetně daňového ošetření, zahrnujícího mj. srážku a odvod daně.
 • Squeeze-out Jste vlastníkem více než 90 % akcií firmy a uvažujete nad tzv. vytěsněním minoritních akcionářů (squeeze-out)? Nabízíme komplexní servis včetně poradenství, jak v této záležitosti postupovat.
Proč právě Erste Corporate Banking?

Největší on-line propojená pobočková síť v ČR.

Chcete vědět více?