Chcete vědět více?

Možná si řeknete, že s hotovostí nakládáte ve Vašem podniku, jak nejlépe to jen jde. I přesto věnujte chvilku pozornosti našemu řešení, které Vám díky bezpečným způsobům manipulace s hotovostí přinese úlevu při organizování manipulací s hotovostí.

Hlavní benefity

  • Hotovostní operace provedete jednoduše a rychle ve více než 600 pobočkách České spořitelny.
  • Pro vklady hotovostí jsme Vám v pobočkách k dispozici i mimo otevírací dobu.
  • K Vašim službám je připraven vkladový bankomat s on-line připsáními v kteroukoli denní i noční hodinu.
Chcete vědět více?

Vhodné produkty

  • Běžné účty Jak jste spokojeni se svým běžným účtem? Náš běžný účet v české i cizí měně se sadou navazujících produktů a služeb slouží k zajištění potřeb spojených s podnikatelskou a provozní činností. Nabízíme i speciální typy účtů vedené ve zvláštním režimu zohledňujícím zákonné povinnosti či specifické závazky vyplývající z dodavatelsko-odběratelských vztahů.
  • Hotovostní operace Pracujete čas od času s hotovostí? Pro případ nepravidelných výběrů a vkladů prostředků v hotovosti doporučujeme transakce realizovat prostřednictvím bankomatů a vkladových automatů anebo využijte naší široké pobočkové sítě. Možnost obsloužení bez čekání při objednání online. Na vybraných pobočkách provádíme směnárenské operace. Dosahují vaše hotovostní vklady vysokých objemů a jsou pravidelné a záleží vám na vysoké bezpečnosti přepravy vaší tržby? Pak doporučujeme využít takzvaných svozů hotovosti, které bude provádět vámi vybraná bezpečnostní agentura.
  • Výplaty hotovosti v pobočkách Potřebujete realizovat hotovostní výplaty svým klientům? Máme pro vás řešení! Oslovíme vámi definované příjemce peněz s údaji o výplatě a následně vyplatíme požadovanou částku fyzickým i právnickým osobám z České republiky i ze zahraničí v hotovosti na jakékoliv pobočce České spořitelny nebo bezhotovostně podle preference příjemce peněz.
Proč právě Erste Corporate Banking?

Česká spořitelna je na trhu od roku 1825. Dlouholetá tradice garantuje dlouhodobé stabilní vztahy s klienty.

Chcete vědět více?