Chcete vědět více?

Čím sofistikovanější je platební trh, tím komplexnější se stávají požadavky na realizaci transakcí. Na jedné straně je to potřeba co nejjednoduššího a spolehlivého platebního styku, na druhé straně požadavek přehledné kontroly i integrace do vnitřních účetních systémů. Naše řešení transakcí přináší vše, co od moderního bankovnictví očekáváte – rychlost, maximální spolehlivost, nepřetržitý přístup a snadnou správu.

Hlavní benefity

 • Budete mít v rukou kompletní obsluhu a přístup k firemním účtům kdekoliv, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celý rok.
 • Získáte vyšší přehlednost a snížíte administrativu při placení výdajů firmy i jednotlivých zaměstnanců.
 • Zvýšíte počet svých vlastních klientů díky moderním řešením bezhotovostních plateb na webu.
 • Ať už posíláte platby v rámci ČR či zahraničí, anebo pracujete s hotovostí, budete se moci spolehnout na plně komfortní, bezchybné a bezpečné služby.
Chcete vědět více?

Vhodné produkty

 • Běžné účty Potřebujete běžný účet v české i cizí měně, jenž zajistí vaše potřeby spojené s podnikatelskou a provozní činností a na který navazuje široká škála produktů a služeb? Náš běžný účet je přesně takový. Běžný účet lze samozřejmě otevřít i pro dosud nevzniklé subjekty, které mají zákonnou povinnost složení základního kapitálu. Balíčky služeb v sobě zahrnují nejčastěji využívané produkty a služby pro usnadnění podnikání, zároveň však umožňují sestavit balíček podle individuálních potřeb přidáním doplňkových služeb. Pro specifické potřeby lze využít i různé speciální typy účtů jako jsou vázané (escrow) účty, účty pro úschovu u advokáta/notáře/insolvenčního správce apod. Tyto speciální účty jsou vedeny ve zvláštním režimu zohledňujícím zákonné povinnosti či specifické závazky vyplývající z dodavatelsko-odběratelských vztahů.
 • Domácí platební styk Hledáte pohodlné a bezpečné řešení domácího platebního styku? Nabízíme moderní platební nástroje vhodné k provádění tuzemských plateb při zachování bezpečnosti, jednoduchosti, kvality, spolehlivosti a rychlosti. Domácí bezhotovostní platební styk umožňuje převádět peněžní částky v Kč mezi účty u bank v České republice.‎ Vyšlé transakce mohou být zadány formou jednorázových příkazů k úhradě, trvalých příkazů k úhradě, příkazů k inkasu a formou expresních příkazů k úhradě do jiných bank rychle a jednoduše prostřednictvím kanálů našeho přímého bankovnictví - internetového bankovnictví BUSINESS 24 nebo elektronického bankovnictví MultiCash. Pro podání platebních instrukcí jsou Vám k dispozici vedle přímého bankovnictví i naše pobočky a sběrné boxy. Provozovatelům internetových obchodů nabízíme možnost přijímat platby za zboží a služby přes web ‎‎– prostřednictvím platebního tlačítka Platba 24.
 • Zahraniční platební styk Hledáte partnera pro spolehlivou realizaci přeshraničních plateb? Nabízíme moderní platební nástroje vhodné k provádění zahraničních plateb při zachování bezpečnosti, jednoduchosti, kvality, spolehlivosti a rychlosti. Prostřednictvím sítě našich korespondenčních bank provádíme převody v cizích měnách v rámci ČR ‎anebo do zahraničí a převody v CZK do zahraničí. Kromě měn zemí EU/EHP, CHF a USD provádíme ‎platby i v méně obvyklých měnách.‎ Kromě běžných SEPA převodů v měně EUR realizovaných v rámci jednotné eurové platební oblasti do země EU nebo jiného státu tvořícího EHP a Švýcarska provádíme i běžné přeshraniční převody a platby do zemí mimo EU/EHP. Nabízíme možnost zvýhodněných plateb v rámci skupiny ERSTE - FIT platby. Umožňujeme PRIEURO platby, které jsou připsány na účet příjemce do 4 hodin od jejich zadání. Poskytujeme zvýhodněné platby z a do banky Slovenská sporiteľňa. Platební příkazy je možné předkládatprostřednictvím přímého bankovnictví – internetové bankovnictví BUSINESS 24, elektronické ‎bankovnictví Multicash a nebo osobně – prostřednictvím sběrných boxů nebo na některé ze široké sítě našich poboček.
 • Elektronické bankovnictví Potřebujete kdykoli přístup k Vašim účtům?‎ Služba internetového bankovnictví ‎BUSINESS 24 zajišťuje komplexní obsluhu účtů pro střední a velké podniky. Standardní součástí ‎produktu je možnost realizace FX-operací, elektronická zástava pohledávek nebo obsluha Trade finance.‎ Služba BUSINESS 24 ‎Databanking umožňuje vybrané bankovní služby integrovat do systémů klienta a ‎automatizovat tím výměnu dat s bankou. ‎ Služba MultiCash je určena všem, kteří realizují vysoký objem platebních příkazů. Je nabízena i v dalších státech v ‎rámci skupiny Erste Group.
 • Elektronická fakturace Chcete rozesílat faktury elektronickou cestou? Služba @FAKTURA 24 umožňuje bezpečnou výměnu elektronických faktur prostřednictvím e-mailu nebo přímo integrací do účetního systému. Výstavci faktur mohou zasílat faktury i koncovým ‎uživatelům do našeho internetového bankovnictví SERVIS 24 a fakturace se spojí ‎s platebním procesem na základě automaticky vygenerovaného jednorázového platebního příkazu k ‎úhradě. Firmy mohou došlé faktury načíst přímo do svého účetnictví.‎
 • e-Commerce Máte internetový obchod a chcete rozšířit možnosti placení svým zákazníkům o platby kartou? E-commerce 3D Secure Česká ‎spořitelna pro transakce e-commerce používá řešení 3D Secure pro přijímání platebních karet Visa a MasterCard, kdy obchodník nemá přístup k údajům o platební kartě. Služba Registrovaná platba umožňuje zákazníkovi uložit si bezpečně údaje o kartě v prostředí ČS a využít je pro ‎budoucí nákupy ve stejném e-shopu.‎ registrovanou platbu nabízí ČS jako první na českém trhu a její zavedení je zdarma. Do dnešního dne se zaregistrovalo více než 100 000 zákazníků.
 • PLATBA 24 Máte internetový obchod a chcete rozšířit možnosti placení svým zákazníkům o platby kartou nebo prostřednictvím služby PLATBA 24? PLATBA 24 je pohodlná, bezpečná a jednoduchá bezhotovostní platební metoda. Umožňuje ‎přijímat on-line platby na webových stránkách klienta a získat ihned po odeslání objednávky ‎garanci o zaplacení od banky. Díky této službě oslovíte široký okruh potenciálních ‎zákazníků: více než 1 500 000 uživatelů internetového bankovnictví České spořitelny SERVIS 24 a získáváte další výhody.
 • Služební platební karty Vyplatí se služební platební karty? Rozhodně ano. Platební karta se o vás i vaše zaměstnance postará kdekoli na světě. Slouží k placení, výběru hotovosti, ale také poskytuje užitečné cestovní pojištění. Nabízíme několik druhů platebních karet. Debetní karty Umožňuje platit v obchodech, na internetu nebo vybírat peníze, které máte k dispozici na účtu Vaší společnosti. Multiměnová funkce zajistí, aby se karetní transakce zúčtovaly vůči účtu, jehož měna je shodná s měnou uskutečněné transakce. Vyberte si debetní kartu, která nejlépe naplnění vaše představy: - Visa Business Gold - Visa Business Plus - Visa Business Kreditní a charge karty Poskytují finanční rezervu a ‎jistotu použití karty i při nulovém zůstatku na účtu. Nabízíme mezinárodní embosované služební karty s prestižním designem a vysokými ‎transakčními limity. Na výběr máte z těchto kreditních a charge karet: - Visa Gold Charge - Visa Business Charge - Kredit+ MC Business Předplacené karty Předplacená karta vypadá stejně jako debetní nebo kreditní karta a má všechny klasické vlastnosti karty. Lze na ní čerpat peněžní prostředky vložené na kartovém účtu a je možno ‎ji opakovaně dobíjet.
 • Přijímání platebních karet Chcete mít možnost přijímat platební karty a zvýšit tak počet svých zákazníků? Jedna věc je platební kartu vlastnit, ale druhá je stát se tím, kdo platby kartou naopak umožní. Bezkontaktní platby na POS terminálech Global Payments jsou efektivním řešením pro každodenní nákupy. Zrychlují placení, zkracují fronty a zvyšují spokojenost zákazníků. Jste čerpací stanice s rozšířenou službou přijímání fleet karet? Máme řešení i pro Vás. Služba cash back umožňuje výběr hotovosti během nákupu. Pokud také vlastníte internetový obchod, pak je služba ecommerce přesně tím řešením pro Vás.
Proč právě Erste Corporate Banking?

Česká spořitelna nabízí na českém trhu jako první a jediná zabezpečenou registrovanou platbu.

Chcete vědět více?