„KDO CHCE DOBÝT SVĚT, NESMÍ ČEKAT,
AŽ SI NA TO NAŠETŘÍ.“

Podnikání je tvrdá práce, risk a taky zábava. Nemůžete mít všechno předem naplánované, musíte umět improvizovat a užívat si to. Nemám rád potížisty a lidi, kteří říkají, že něco nejde nebo by se to nemělo dělat. Když cítím, že dělám správné rozhodnutí, nenechám se brzdit radami opatrných. Nečekám. Vím, že nejvhodnější doba je hned teď.

Pro cestu vzhůru kontaktujte Erste Corporate Banking.

Vlastimil Sedláček Vlastimil Sedláček
ředitel
SEKO Aerospace, a. s.
Informace o firmě
a spolupráci
s Erste Corporate Banking
Více o
Průmyslu 4.0
Další
inspiraceInformace o spolupráci


Partnerství se SEKO Aerospace trvá od roku 2010, kdy jsme se vzájemně "otestovali" menším investičním úvěrem. Spokojenost na obou stranách vedla k dalšímu rozvoji spolupráce a postupně jsme se stali důležitým bankovním partnerem klienta. Dnes mu poskytujeme cash management, treasury, leasing i klasické bankovní financování provozu i investic. Vzhledem k velmi inovativní výrobě klienta intenzivně využíváme program a financování formou TOP Inovace.
Informace o firmě


SEKO Aerospace je páteřní firmou skupiny SEKO GROUP. Zabývá se především výrobou komponent do turbín, které jsou součástí leteckých motorů, a také turbín pro výrobu elektrické energie. Ve svých začátcích společnost startovala jako "garážová firma" a dnes má dva výrobní závody v Lounech a v Olomouci a další sesterské společnosti v Německu, Brazílii a Indii. SEKO Aerospace v současnosti dodává přímo největším světovým výrobcům leteckých motorů i turbín a její komponenty jsou montovány do většiny nyní vyráběných modelů letadel.
O PRODUKTU TOP INOVACE


Letos to je 5 let, co byl na hannoverském průmyslovém veletrhu poprvé použit pojem Industrie 4.0. Od té doby se o něm jako o revoluci v průmyslu hodně mluví a dnes se již začíná stávat realitou. Nedostatek kvalifikované pracovní síly vede k posilování robotizace ve výrobních podnicích, zrychlování procesů a dopravy zase k digitalizaci. V každém podniku má Průmysl 4.0 svou individuální podobu a řešení. Stejně tak služby Erste Corporate Banking jsou šité na míru Vašim potřebám.

Pro podporu Vašich inovativních záměrů je zde program TOP Inovace.

Úvod
Více o
Průmyslu 4.0
Další
inspirace

Erste