Chcete vědět více?

Čas od času je vhodné analyzovat aktuální nabídku finančního trhu a promítnout ji do historicky zvolených produktů financování. Zvolit dobrou strategii financování je zásadním krokem, který v daném okamžiku ovlivní budoucnost Vaší firmy skrze finanční toky. Abyste se rozhodli správně, potřebujete správné informace. Ať už chcete poradit s koupí nemovitosti, konkurenční společnosti, či pomoc při vyhledání nového investora a získání kapitálu pro další rozvoj firmy, naše poradenství Vám pomůže realizovat plánované investice účelně.

Hlavní benefity

 • Získáte profesionální poradenské služby primárně v České a Slovenské republice, ale prostřednictvím sesterských bank v rámci Erste Group pokrýváme celý region střední a východní Evropy (CEE).
 • Objektivně posoudíme nabídku a navrhneme nejvhodnější řešení.
 • Dokážeme exaktně správně stanovit hodnotu prodávaných aktiv.
 • Provedeme revizi obchodního plánu společnosti.
 • Pomůžeme Vám dovést obchod do úspěšného finále.
 • Disponujeme týmem špičkových profesionálů s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti M&A transakcí (tj. transakcí při nákupu či prodeji společností) a zároveň se můžeme opřít o nejkomplexnější analytické zázemí v rámci regionu CEE zajišťované více než 70 analytiky Erste Group.
Chcete vědět více?

Vhodné produkty

 • Finanční a strategické poradenství Jak v podnikání dosáhnout těch nejlepších výsledků? Nabízíme komplexní ekonomické, finanční a strategické poradenství. Hledáte investora, vstupujete na burzu nebo chcete koupit či prodat firmu? Obraťte se na nás. Finanční poradenství v Erste CB Vám zajistí správné informace pro Vaše rozhodnutí a pomůže Vám k dalšímu růstu. Analýza investičních strategií, zvyšování výkonnosti, optimalizace nákladů, příprava obchodního plánu, scénáře budoucího vývoje... to vše speciálně pro Vás a Váš podnik připraví specialisté v Erste CB.
 • Dotace EU Jste přesvědčeni, že na svůj projekt nemůžete dostat dotaci? Možná se mýlíte. Chcete-li investovat v následujících až 3 letech, může být dotace pro vás až 50 %. Získáváme dotace z EU fondů a fondů EHP od roku 2000 s úspěšností přes 80 % v celkovém objemu přes 10 miliard. Budeme vás provázet celým dotačním cyklem, zajistíme dotaci i odpovídající výběrové řízení a také dotační management až do úplného závěru projektu.
 • Poradenství při nákupu a prodeji firmy Sbíráte odvahu na nákup či prodej společnosti? Názor zkušeného finančního poradce může být pro úspěch tohoto kroku klíčový. Specialista vás provede celým procesem, upozorní na případná rizika a pomůže vám najít optimální řešení.
 • Oceňovaní firem Plánujete prodat nebo koupit firmu? Připravíme pro vás detailní ocenění cílové společnosti, abyste se dokázali správně rozhodnout. Naši specialisté mají bohaté praktické zkušenosti s oceňováním společností z nejrůznějších sektorů.
 • Akviziční úvěry Plánujete investici do společnosti? Zvažujete skokovou expanzi vaší firmy nákupem jiné společnosti? Pracujete v managementu firmy, která je na prodej, a chcete ji koupit ? Akviziční úvěr poskytuje elegantní řešení i zajímavé výhody:
 • Dluhová rekapitalizace Jste majitelem firmy a potřebujete z ní získat dodatečné finanční prostředky pro novou investici do další společnosti nebo pro jiný účel ? Pro vás je určena dluhová rekapitalizace. Nabízí i možnost získat dodatečné finanční zdroje na cash flow vaší společnosti a následně je vyplatit vlastníkům.
Proč právě Erste Corporate Banking?

Nejvyšší úspěšnost získání dotace v podnikatelské sféře.

Chcete vědět více?