Chcete vědět více?

Pro developery a investory do komerčních nemovitostí jsme připravili komplexní řešení kombinující celou škálu služeb, přesně dle Vašich individuálních potřeb. Projektové financování postihuje široké spektrum projektů od kancelářských budov, obchodních jednotek, logistických center, přes domovy pro seniory, hotely až po lázeňská centra. Optimalizujeme pro Vás jak fázi výstavby a čerpání, tak i fázi dlouhodobého splácení z tržních nájmů.

Hlavní benefity

  • Uspoříme čas při poskytování služeb.
  • Získáte komplexní podporu specializovaného poradce, který zná místní trh.
  • Profesionálně posoudíme výstavbu, koupi i refinancování hodnoty Vaší nemovitosti.
  • Zajistíme pro Vás stabilitu úrokové sazby či kurzu měn, ve kterých inkasujete nájemné.
Chcete vědět více?

Vhodné produkty

  • Financování developerského komerčního projektu Připravili jsme pro Vás komplexni financování projektu, určeného pro trh nemovitostí a to ve všech segmentech komerčního trhu. Kromě optimální struktury fáze čerpání a získání nájemníků či kupujících, nabízíme podporu i ve fázi dlouhodobého splácení projektu z tržních nájmů.
  • Financování koupě nebo refinancování hodnoty komerčního projektu Investujte s námi do komerčních nemovitostí určených pro trh. Pokud nemovitost již vlastníte, refinancujeme Vám podstatnou část její hodnoty. Podpoříme Vás při stanovení výnosové tržní ceny nemovitosti a optimalizujeme podíl Vašich prostředků a úvěru. Podpoříme Vás při stabilizaci výnosu Vašeho projektu.
  • Dotace EU Jste přesvědčeni, že na svůj projekt nemůžete dostat dotaci? Možná se mýlíte. Chcete-li investovat v následujících až 3 letech, může být dotace pro vás až 50 %. Získáváme dotace z EU fondů a fondů EHP od roku 2000 s úspěšností přes 80 % v celkovém objemu přes 10 miliard. Budeme vás provázet celým dotačním cyklem, zajistíme dotaci i odpovídající výběrové řízení a také dotační management až do úplného závěru projektu.
Proč právě Erste Corporate Banking?

Nejširší portfolio služeb na míru Vašemu projektu.

Chcete vědět více?