Chcete vědět více?

V oblasti transakcí a liquidity managementu se soustředíme na individuální řešení. Dokážeme Vám být spolehlivým partnerem pro optimální řízení. Poskytneme Vám nástroje, které Vám pomohou při řízení cash flow, řízení likvidity i pro optimalizaci provozního kapitálu. Víme, že pro hladký průběh residenčního projektu jsou klíčové spolehlivé peněžní toky mezi Vámi a Vašimi obchodními partnery a residenty. Víme, že v dnešní době kvalitní bankovní služby pro developery zdaleka neznamenají pouze projektové nebo provozní úvěrování, ale obsahuji všechny moderní produkty, které, jsou-li přizpůsobeny individuálním potřebám projektu, představují nejvhodnější řešeni dle požadavků Vaši společnosti.

Hlavní benefity

  • Pomocí našich produktů dosáhnete snížení úrokových nákladů a zvýšení úrokových výnosů.

  • Získáte vyšší přehlednost a snížíte administrativu.

  • Budete mít v rukou kompletní obsluhu a přístup k firemním účtům kdekoliv a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celý rok.

  • Zvýšíte počet svých vlastních klientů díky moderním řešením bezhotovostních plateb na webu.

  • Při správě Vašich aktiv dokážeme dlouhodobě překonat výkonnost finančních trhů.

Chcete vědět více?

Vhodné produkty

  • Cash management Potřebujete spolehlivý běžný účet, na který je navázána řada dalších služeb zvyšujících efektivitu správy Vašich firemních financí? Hledáte nástroj, jak zajistit provedení úhrady v okamžiku splnění smluvních podmínek Vašeho obchodu? Můžeme Vám poskytnout nástroje, díky kterým budete mít plnou kontrolu nad firemními prostředky, pomohou při řízení cash flow, řízení likvidity i optimalizaci provozního kapitálu a které Vám uspoří nadbytečné úrokové náklady a náklady na finanční řízení.
  • Domácí platební styk Hledáte pohodlné a bezpečné řešení domácího platebního styku? Nabízíme moderní platební nástroje vhodné k provádění tuzemských plateb při zachování bezpečnosti, jednoduchosti, kvality, spolehlivosti a rychlosti. Domácí bezhotovostní platební styk umožňuje převádět peněžní částky v Kč mezi účty u bank v České republice.‎ Vyšlé transakce mohou být zadány formou jednorázových příkazů k úhradě, trvalých příkazů k úhradě, příkazů k inkasu a formou expresních příkazů k úhradě do jiných bank rychle a jednoduše prostřednictvím kanálů našeho přímého bankovnictví - internetového bankovnictví BUSINESS 24 nebo elektronického bankovnictví MultiCash. Pro podání platebních instrukcí jsou Vám k dispozici vedle přímého bankovnictví i naše pobočky a sběrné boxy. Provozovatelům internetových obchodů nabízíme možnost přijímat platby za zboží a služby přes web ‎‎– prostřednictvím platebního tlačítka Platba 24.
  • Zahraniční platební styk Hledáte partnera pro spolehlivou realizaci přeshraničních plateb? Nabízíme moderní platební nástroje vhodné k provádění zahraničních plateb při zachování bezpečnosti, jednoduchosti, kvality, spolehlivosti a rychlosti. Prostřednictvím sítě našich korespondenčních bank provádíme převody v cizích měnách v rámci ČR ‎anebo do zahraničí a převody v CZK do zahraničí. Kromě měn zemí EU/EHP, CHF a USD provádíme ‎platby i v méně obvyklých měnách.‎ Kromě běžných SEPA převodů v měně EUR realizovaných v rámci jednotné eurové platební oblasti do země EU nebo jiného státu tvořícího EHP a Švýcarska provádíme i běžné přeshraniční převody a platby do zemí mimo EU/EHP. Nabízíme možnost zvýhodněných plateb v rámci skupiny ERSTE - FIT platby. Umožňujeme PRIEURO platby, které jsou připsány na účet příjemce do 4 hodin od jejich zadání. Poskytujeme zvýhodněné platby z a do banky Slovenská sporiteľňa. Platební příkazy je možné předkládatprostřednictvím přímého bankovnictví – internetové bankovnictví BUSINESS 24, elektronické ‎bankovnictví Multicash a nebo osobně – prostřednictvím sběrných boxů nebo na některé ze široké sítě našich poboček.
  • Elektronické bankovnictví Potřebujete kdykoli přístup k Vašim účtům?‎ Služba internetového bankovnictví ‎BUSINESS 24 zajišťuje komplexní obsluhu účtů pro střední a velké podniky. Standardní součástí ‎produktu je možnost realizace FX-operací, elektronická zástava pohledávek nebo obsluha Trade finance.‎ Služba BUSINESS 24 ‎Databanking umožňuje vybrané bankovní služby integrovat do systémů klienta a ‎automatizovat tím výměnu dat s bankou. ‎ Služba MultiCash je určena všem, kteří realizují vysoký objem platebních příkazů. Je nabízena i v dalších státech v ‎rámci skupiny Erste Group.
  • Automatické řízení likvidity Víte, co je to cash pooling? Je to služba, díky níž dochází k reálné koncentraci zůstatků na hlavním účtu. Účinný nástroj pro optimalizaci úrokových nákladů a výnosů, který dále umožňuje efektivnější a pohodlnější řízení likvidity, optimální sdílení disponibilních prostředků a snížení administrativy při sledování a vypořádání podnikových půjček v rámci skupiny. Dalším účinným nástrojem pro řízení úrokových nákladů a výnosů je úroková optimalizace. Jak si ji máme představit? Je to matematická kombinace zůstatků na jednotlivých účtech, která vede ke sladění úrokových nákladů a výnosů.‎
Proč právě Erste Corporate Banking?

Možnost zaslat platbu až 5,3 milionu klientů České spořitelny v rámci banky tak, že protistrana má prostředky na účtu téměř okamžitě.

Chcete vědět více?