Chcete vědět více?

Využití služeb zkušeného finančního poradce je klíčové pro úspěšný nákup či prodej společnosti. Zkušený poradce Vás provede celým procesem, upozorní na případná rizika a pomůže Vám najít optimální řešení. Zajistíme správné informace pro Vaše rozhodnutí a pomůže Vám objevit nové impulzy k dalšímu růstu. Ať už chcete poradit s koupí konkurenční společnosti, vyhledat nového investora, vstoupit na burzu a získat kapitál pro další rozvoj firmy, případně zhodnotit úsilí a prodat firmu vhodnému investorovi, Erste CB Vám poskytne prvotřídní poradenské služby na světové úrovni.

Hlavní benefity

  • Komplexní řízení procesu nákupu nebo prodeje společnosti prostřednictvím týmu zkušených sektorových specialistů.
  • U většiny transakcí jsme schopni dojednat výhodnější smluvní podmínky.
  • Naše rozsáhlá znalost trhu Vám pomůže rychleji najít potenciální akviziční cíle nebo investora.
  • Známe aktuální tržní podmínky napříč mnoha ekonomickými odvětvími.
Chcete vědět více?

Vhodné produkty

  • Akviziční úvěry Plánujete investici do společnosti? Zvažujete skokovou expanzi vaší firmy nákupem jiné společnosti? Pracujete v managementu firmy, která je na prodej, a chcete ji koupit ? Akviziční úvěr poskytuje elegantní řešení i zajímavé výhody:
  • Poradenství při nákupu a prodeji firmy Sbíráte odvahu na nákup či prodej společnosti? Názor zkušeného finančního poradce může být pro úspěch tohoto kroku klíčový. Specialista vás provede celým procesem, upozorní na případná rizika a pomůže vám najít optimální řešení.
  • Oceňovaní firem Plánujete prodat nebo koupit firmu? Připravíme pro vás detailní ocenění cílové společnosti, abyste se dokázali správně rozhodnout. Naši specialisté mají bohaté praktické zkušenosti s oceňováním společností z nejrůznějších sektorů.
  • Transakce na akciových trzích Uvažuje vaše společnost o vstupu na burzu? Využijte naše zkušenosti. Při vstupu na burzu je důležité mít finančního poradce, který nejenže zajistí bezproblémový průběh celého procesu, ale dokáže mezi investory umístit dostatečný počet akcií. S Erste CB budete mít ten nejlepší přístup k institucionálním i drobným investorům nejen v České republice, ale v celém regionu střední a východní Evropy.
  • Squeeze-out Jste vlastníkem více než 90 % akcií firmy a uvažujete nad tzv. vytěsněním minoritních akcionářů (squeeze-out)? Nabízíme komplexní servis včetně poradenství, jak v této záležitosti postupovat.
Proč právě Erste Corporate Banking?

Přední konzultant v oblasti poradenství při nákupu a prodeji firmy pro místní i regionální klienty z podnikatelského i veřejného sektoru.

Chcete vědět více?