Chcete vědět více?

Vnímáte inovace, export či energetickou úspornost jako klíčové faktory úspěchu Vaší firmy? Realizujete inovativní projekty? Máte významný podíl zakázek pro export? Podnikáte v odvětví energetiky, zemědělství, odpadového hospodářství či v oboru s vysokou energetickou náročností? Rozjíždíte podnikání a máte zajímavý inovativní nápad?

Hlavní benefity

 • Využijte i Vy naše zkušenosti a znalosti s řešeními, která zohledňují specifika Vašeho projektu a oboru podnikání. 
Chcete vědět více?

Vhodné produkty

 • TOP INOVACE Plánujete inovovat svůj stávající výrobní proces, technologii, produkt či službu? Chystáte rozšíření svého výrobního sortimentu či diverzifikaci podnikání do nových oblastí?
 • TOP EU+ Plánujete nové investice do Vašeho podnikání? Inovujete, modernizujete či rozšiřujete své výrobní procesy a technologie? Předpokládáte využití spolufinancování projektů z dotačních výzev v rámci programového období 2014 – 2020? TOP EU+ nabízí komplexní dotační poradenství spojené s atraktivními parametry financování dotovaných projektů.
 • INOSTART Rozjíždíte vlastní podnikání? Program švýcarsko-české spolupráce INOSTART je zaměřen na podporu činnosti inovačních start-upů na celém území ČR a nabízíme jej jako jediná banka na trhu.
 • TOP AGRO Plánujete nákup nové zemědělské techniky? Uvažujete o investici do živočišné nebo rostlinné výroby? Hledáte způsob jak rychle a jednoduše nakoupit zemědělskou půdu? Potřebujete překlenout období do výplaty dotací nebo sezónní výkyvy v cash flow? Máme pro Vás řešení určené jen pro zemědělské podniky a firmy.
 • TOP ENERGY Jste teplárenský subjekt, který plánuje rekonstrukci či výměnu stávající technologie, připravuje ekologizaci svého provozu či budete rekonstruovat rozvody pro distribuci tepla? Potřebujete zajistit financování svých provozních potřeb?
 • TOP ENERGY EFFICIENCY Plánujete nahradit Vaše stávající technologie za méně energeticky náročné? Je energetické hospodářství budov využívaných Vaší společností neefektivní? Máte zájem o snížení nákladů využíváním nejmodernějších technologií?
 • TOP Waste Management Působíte v oblasti odpadového hospodářství, ať už v komunální nebo v komerční sféře? Přemýšlíte jak změnit technologie výroby tak, aby odpadů vznikalo co nejméně a vstupní suroviny byly využity co nejefektivněji? Jste provozovatelem skládky nebo jiného zařízení na likvidaci odpadu a chcete reagovat na legislativní změny zakazující skládkování po roce 2024? Jste obec, na jejímž území se nachází skládka a uvažujete o jejím strategickém využití v následujících letech? Přemýšlíte o zefektivnění systému nakládání s odpady? Chcete nalézt efektivní řešení pro využití energie z odpadů? Hledáte způsoby, jak snížit materiálovou náročnost Vašeho provozu? Díky naší koncentraci know-how budeme schopni pro Váš projekt nalézt to nejlepší řešení pro jeho realizaci.
 • Bytové projekty pro developery Propojení finančních služeb pro developery se službami pro koncové zákazníky s sebou přináší významnou podporu konkrétních projektů bytové výstavby. Plynulé financování projektu je zajištěno i díky podpoře zájemců o bydlení a nabídce souvisejících služeb, které komplexně pokrývají celou škálu možností financování bydlení. Všechny projekty jsou tedy intenzivně podporovány od fáze financování až po fázi prodeje.
 • Financování družstevních bytů Chcete se účastnit výstavby nebo privatizace nájemního bydlení jako developer nebo člen bytového družstva? Připravili jsme unikátní úvěrové řešení.
 • Financování developerského komerčního projektu Připravili jsme pro Vás komplexní financování projektu určeného pro trh nemovitostí, a to ve všech segmentech komerčního trhu. Kromě optimální struktury fáze čerpání a získání nájemníků či kupujících nabízíme podporu i ve fázi dlouhodobého splácení projektu z tržních nájmů.
 • Financování koupě nebo refinancování hodnoty komerčního projektu Investujte s námi do komerčních nemovitostí určených pro trh. Pokud nemovitost již vlastníte, refinancujeme Vám podstatnou část její hodnoty. Podpoříme Vás při stanovení výnosové tržní ceny nemovitosti a optimalizujeme podíl Vašich prostředků a úvěru. Podpoříme Vás při stabilizaci výnosu Vašeho projektu.
Proč právě Erste Corporate Banking?

Disponujeme unikátním know-how soustředěným v Kompetenčním centru pro energie ČS.

Chcete vědět více?