Chcete vědět více?

Důvěryhodnost správce aktiv je prvořadá. Naše řešení stavíme na transparentnosti, klademe důraz na likviditu navrhovaných řešení. Naši klienti oceňují především náš odpovědný přístup a dominantní podíl na trhu je odrazem naší profesionální práce a péče, kterou našim váženým klientům z řad veřejného sektoru věnujeme.

Hlavní benefity

  • S nadpolovičním tržním podílem jsme jasnými lídry trhu.
  • Díky naší velikosti umíme nabídnout řešení pro každý typ klienta.
  • Zhodnotíte dočasně volné prostředky zásluhou správy aktiv, která u nás dlouhodobě překonává výkonnost trhů.
Chcete vědět více?

Vhodné produkty

  • Úschova cenných papírů "Hledáte bezpečnou a moderní úschovu Vašich investic do cenných papírů vydaných v tuzemsku či v zahraničí? Máme pro Vás komplexní řešení v podobě Custody služeb České spořitelny, zahrnující převody cenných papírů a jejich vedení na účtu, ale i takové služby jako je inkaso výnosů, zastupování na valné hromadě nebo vrácení sražené daně z dividend či kupónů dluhopisu. Vydala Vaše společnost akcie? Rádi Vám připravíme a popíšeme jednoduché řešení imobilizace akcií."
  • Správa aktiv Zbavte se starostí s neustálým přemýšlením, jak optimálně zhodnotit volné zdroje Vaší společnosti. Přenechte tyto starosti těm nejpovolanějším. Pomůžeme Vám najít optimální řešení šité na míru Vašim potřebám a požadavkům. Vhodná investiční strategie, pravidelné a ucelené informace a rychlá dostupnost peněžních prostředků Vám umožní pružně reagovat na Vaši aktuální situaci. Vysoce individuální přístup a naprostá diskrétnost je samozřejmostí. Ušetříte starosti i čas, po který se můžete věnovat své práci, své rodině či sami sobě, zatímco o investice Vaší společnosti je postaráno. Jsme Vaším partnerem při zhodnocování finančních prostředků. Nenechávejte je jen zahálet na účtech a obraťte se na nás. Pomůžeme Vám najít cestu, jak s nimi efektivně hospodařit a dosáhnout optimálního výnosu.
Proč právě Erste Corporate Banking?

Erste v objemu obhospodařovaných aktiv externích institucionálních mandátů.

Chcete vědět více?