Chcete vědět více?

Možná si řeknete, že s hotovostí nakládáte ve Vašem podniku, jak nejlépe to jen jde. I přesto věnujte chvilku pozornosti našemu řešení, které Vám díky bezpečným způsobům manipulace s hotovostí přinese úlevu při organizování manipulací s hotovostí.

Hlavní benefity

  • Hotovostní operace provedete jednoduše a rychle ve více než 600 pobočkách České spořitelny.
  • Pro vklady hotovostí jsme Vám v pobočkách k dispozici i mimo otevírací dobu.
  • K Vašim službám je připraven vkladový bankomat s on-line připsáními v kteroukoli denní i noční hodinu.
Chcete vědět více?

Vhodné produkty

  • Hotovostní operace Pracujete čas od času s hotovostí? Pro případ nepravidelných výběrů a vkladů prostředků v hotovosti doporučujeme transakce realizovat prostřednictvím bankomatů a vkladových automatů anebo využijte naší široké pobočkové sítě. Možnost obsloužení bez čekání při objednání online. Na vybraných pobočkách provádíme směnárenské operace. Dosahují vaše hotovostní vklady vysokých objemů a jsou pravidelné a záleží vám na vysoké bezpečnosti přepravy vaší tržby? Pak doporučujeme využít takzvaných svozů hotovosti, které bude provádět vámi vybraná bezpečnostní agentura.
  • Výplaty hotovosti v pobočkách Potřebujete realizovat hotovostní výplaty svým klientům? Máme pro vás řešení! Oslovíme vámi definované příjemce peněz s údaji o výplatě a následně vyplatíme požadovanou částku fyzickým i právnickým osobám z České republiky i ze zahraničí v hotovosti na jakékoliv pobočce České spořitelny nebo bezhotovostně podle preference příjemce peněz.
Proč právě Erste Corporate Banking?

Česká spořitelna nabízí nejmodernější technologie – vkladové bankomaty.

Chcete vědět více?