Chcete vědět více?

Vývoj české ekonomiky posledních několika let prokázal, že potřeba a dostupnost provozních prostředků v rozpočtu se ne vždy časově kryjí a na řízení likvidity jsou kladeny stále vyšší nároky. Nízká likvidita vede k platební neschopnosti, a naopak příliš vysoká snižuje výnosnost. Pomocí našich produktů a odbornosti v oblasti řízení likvidity budete mít vždy dostatek hotovosti pro běžný provoz, přinesou i další možnosti pro vylepšení příjmové stránky rozpočtu.

Hlavní benefity

  • Zbavíte se starostí s vykrytím časového nesouladu mezi příjmy a výdaji v každodenním provozu.
  • Vaše dočasně volné prostředky nemusí zahálet na účtech, ale budou se chytře zhodnocovat.
  • Pomůžeme Vám identifikovat příležitosti, jak efektivně hospodařit i v jiných oblastech.
Chcete vědět více?

Vhodné produkty

  • Kontokorent Přišla by vám vhod finanční rezerva na krytí výkyvů ve vašich příjmech a výdajích? Kontokorent vás zbaví zbytečných starostí.
  • Správa aktiv Zbavte se starostí s neustálým přemýšlením, jak optimálně zhodnotit volné zdroje Vaší společnosti. Přenechte tyto starosti těm nejpovolanějším. Pomůžeme Vám najít optimální řešení šité na míru Vašim potřebám a požadavkům. Vhodná investiční strategie, pravidelné a ucelené informace a rychlá dostupnost peněžních prostředků Vám umožní pružně reagovat na Vaši aktuální situaci. Vysoce individuální přístup a naprostá diskrétnost je samozřejmostí. Ušetříte starosti i čas, po který se můžete věnovat své práci, své rodině či sami sobě, zatímco o investice Vaší společnosti je postaráno. Jsme Vaším partnerem při zhodnocování finančních prostředků. Nenechávejte je jen zahálet na účtech a obraťte se na nás. Pomůžeme Vám najít cestu, jak s nimi efektivně hospodařit a dosáhnout optimálního výnosu.
Proč právě Erste Corporate Banking?

Erste v objemu obhospodařovaných aktiv externích institucionálních mandátů.

Chcete vědět více?