Chcete vědět více?

Naše finanční poradenství zajistí správné informace pro Vaše rozhodnutí a pomůže Vám objevit nové impulzy k dalšímu rozvoji Vaší obce, města či projektu z oblasti veřejného sektoru. Poskytneme Vám prvotřídní poradenské služby na světové úrovni.

Hlavní benefity

  • To, co nabízíme, není primárně mechanický prodej produktů, ale nabídka komplexního řešení pro každou situaci.
  • Finanční poradenství Vám nabízí zázemí a kapacitu jedné z největších finančních institucí v regionu střední a východní Evropy.
  • Využitím služeb finančního poradenství získáte mezinárodní expertizu a know-how založené na lokálních týmech a osobním přístupu.
  • Snažíme se udržovat s klienty dlouhodobé vztahy a jejich zájmy jsou u nás vždy na prvním místě.
Chcete vědět více?

Vhodné produkty

  • Investiční poradenství pro Veřejný sektor Hledáte pro svou obec či město příležitost k výhodné investici? Poradenství v Erste CB Vám zajistí správné informace pro vaše rozhodnutí a pomůže najít nové impulsy k zajištění vašich cílů. Svým klientům z řad měst a obcí pomáháme s orientací na finančním trhu, analyzujeme dopad investice do rozpočtu, zjišťujeme zájem investorů a asistujeme při přípravě financování větších investic a smluv s dodavatelem (stavební firmou).
  • Dotace EU Jste přesvědčeni, že na svůj projekt nemůžete dostat dotaci? Možná se mýlíte. Chcete-li investovat v následujících až 3 letech, může být dotace pro vás až 50 %. Získáváme dotace z EU fondů a fondů EHP od roku 2000 s úspěšností přes 80 % v celkovém objemu přes 10 miliard. Budeme vás provázet celým dotačním cyklem, zajistíme dotaci i odpovídající výběrové řízení a také dotační management až do úplného závěru projektu.
  • Správa aktiv Zbavte se starostí s neustálým přemýšlením, jak optimálně zhodnotit volné zdroje Vaší společnosti. Přenechte tyto starosti těm nejpovolanějším. Pomůžeme Vám najít optimální řešení šité na míru Vašim potřebám a požadavkům. Vhodná investiční strategie, pravidelné a ucelené informace a rychlá dostupnost peněžních prostředků Vám umožní pružně reagovat na Vaši aktuální situaci. Vysoce individuální přístup a naprostá diskrétnost je samozřejmostí. Ušetříte starosti i čas, po který se můžete věnovat své práci, své rodině či sami sobě, zatímco o investice Vaší společnosti je postaráno. Jsme Vaším partnerem při zhodnocování finančních prostředků. Nenechávejte je jen zahálet na účtech a obraťte se na nás. Pomůžeme Vám najít cestu, jak s nimi efektivně hospodařit a dosáhnout optimálního výnosu.
Proč právě Erste Corporate Banking?

Přední poradce pro projekty veřejného sektoru nejen v Čechách, ale i v zahraničí.

Chcete vědět více?